وبینارهای آموزشی بنیاد سی اف ایران برای پزشکان، بیماران و والدین با حضور متخصصین برتر جهانی

در ادامه سلسه وبینارهای آموزشی بنیاد بیماری سی اف ایران، که تاکنون حدود ۶۰ جلسه از آن برگزار گردیده است، سری جدید مباحث از جمعه مورخ  ۱۷ دی ماه لغایت ۱۵ بهمن ماه، با حضور پزشکان و متخصصین مطرح بین المللی از کشورهای انگلیس و امریکا ادامه خواهد یافت. این جلسات راس ساعت ۹:۰۰ شب به وقت تهران آغاز گردیده و به مدت ۹۰ دقیقه ادامه خواهد داشت. جهت حضور در این برنامه ها میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

www.skyroom.online/ch/virtualtums/cf-iran.webinar

در طی این ۵ جلسه که با حضور پرفسور اندی بوش و تیم ایشان از انگلستان و همچنین پروفسور پرستون کمپل از بنیاد سی اف امریکا برگزار میگردد، مشکلات مهم بیماران سی اف مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به سوالات بیماران، والدین و پزشکان پاسخ داده خواهد شد. هم چنین در طی این جلسات، سرکار خانم دکتر عبدالمحمدی، از همکاران متخصص اطفال به عنوان مترجم در کنار میهمانان و شرکت کنندگان در جلسه حضور خواهند داشت.

پروفسور اندی بوش از فوق تخصصین مطرح ریه کودکان دنیا و سی اف بوده که هم اکنون مسئولیت های مختلفی را در این زمینه خصوصا در بیمارستان برمتون امپریال لندن بر عهده دارند. همچنین پروفسور کمپل رئیس و مدیر اجرایی اسبق بنیاد سی اف امریکا میباشند که به مدت ۲۰ سال هدایت این بنیاد را به عهده داشته و خدمات بزرگی را به بیماران سی اف در سطح جهانی ارائه داده اند. از جمله خدمات قابل ملاحظه ایشان میتوان به تولید داروهای جدید بیماری سی اف از قبیل ارکمبی و تری کفتا اشاره کرد. ایشان هم اکنون مشاور استراتژیک بنیاد بیماری سی اف امریکا بوده و در زمینه سلامت جهانی این بیماران با این بنیاد همکاری می نماید.

موضوعات مهم مورد بحث در طی این پنج جلسه به قرار زیر میباشد:

 1. جمعه مورخ ۱۷ بهمن ماه، با حضور پروفسور اندی بوش از انگلستان، با موضوع “چگونگی حفظ سلامت ریه و استراتژی جدید در درمان بیماری سیستیک فیبروزیز”
  دانلود پوستر
 2. جمعه مورخ ۲۴ بهمن ماه، با حضور پروفسور پرستون کمپل از امریکا، با موضوع “نقش درمان های رایج در افزایش سلامت بیماران CF و امید به ژن درمانی در آینده”
  دانلود پوستر
 3. جمعه مورخ ۱ بهمن ماه با حضور چهار متخصص این حوزه از لندن، با موضوع ”نقش ویزیت های چند رشته ای در افزایش طول عمر بیماران سیستیک فیبروزیس چیست؟”
  دانلود پوستر
 4. جمعه مورخ ۸ بهمن ماه با حضور متخصص فیزیوتراپی تنفسی، خانم نیکی موری از لندن، با موضوع “تکنیک های فیزیوتراپی در بیماران مبتلا به سیستیک فیبروزیز”
  دانلود پوستر
 5. جمعه مورخ ۱۵ بهمن ماه، با حضور پروفسور اندی بوش و لورا شمبری، از متخصصین تغذیه در بیماران تنفسی، با موضوع ”عدم افزایش وزن در بیماران مبتلا به سیستیک فیبروزیز و نحوه مدیریت آن”
  دانلود پوستردیدگاهتان را بنویسید